Dekarz/pomocnik dekarza/blacharz - Austria

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #7350
Odsłon : 3 / Opublikowany 1 miesiąc temu

Firma SACHSE Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r.
Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Agencja Zatrudnienia-Nr certyfikatu: 5950

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Dekarz/pomocnik dekarza/blacharz

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki:

- prace dekarskie, remonty dachów,

- pomiar oraz przycinanie blach,

- montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów,

- wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe,

- montaż dachu/rynien.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe, zawodowe lub techniczne,

- doświadczenie zawodowe,

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,

- umiejętność samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego,
- prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:
- austriacką umowę o pracę oraz ubezpieczenie zagraniczne,
- atrakcyjne wynagrodzenie i dzienną dietę,

- możliwość otrzymania zaliczki,
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie przez firmę,

- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,

- opieka koordynatora z Polski,
- regularne zjazdy do Polski,
- pracę na dłuższy okres czasu.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV wraz dokumentami potwierdzającymi doświadczenie zawodowe na adres mailowy: krakow@sachse.pl, tel. 12 359 10 03,  kom. 538-196-738.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Sachse Sp. z o.o.
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Małopolskie
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Małopolskie
    Adres -
    Typ Prywatny
    Telefon 53819xxxx
    Dekarz/pomocnik dekarza/blacharz - Austria - 1/1
    Firma SACHSE Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r. Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych. Agencja Zatrudnienia-Nr certyfi...